آشنایی با کاغذ و پوستر دیواری روز دنیا

آشنایی با کاغذ و پوستر دیواری روز دنیا

آیا از طرح های قدیمی کاغذ دیواری خسته شده اید؟ اگر به دنبال طرحی نو برای کاغذ دیواری هستید مطلب زیر را با دقت بخوانید. پیشرفت صنعت چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری امکان ایجاد طرح های زیبا و نو را با قیمت کاغذ دیواری مناسب فراهم کرده است.

نسل جدید کاغذ دیواری، نوع پوستری است که می توان تصاویر مختلف و دلخواه را برای محیط های مختلف فراهم کرد. طرح پوستر دیواری قابل استفاده برای محیط های مختلف است و متناسب با دکوراسیون قابل استفاده است. گستردگی طرح های مورد استفاده در پوستر دیواری به حدی است که تمامی اقشار را می تواند در بر گیرد.

کاغذ دیواری پوستری بویژه پوستر دیواری سه بعدی فضای کاملا طبیعی را برای مخاطبان فراهم می کند. پوستر دیواری می تواند متناسب با اقشار مختلف باشد، به عنوان مثال پوستر دیواری کودک محیطی شاد و جذاب را می تواند برای کودکان ایجاد کند. تصاویر محبوب و دوست داشتنی کودکان می توانند برای الگوهای چاپ کاغذ دیواری پوستری کودک استفاده شود.

پوستر دیواری مدرن و فانتزی

استفاده از تصاویر هندسی و فانتزی برای پوستر دیواری قابل استفاده است. کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن نسل جدیدی از طرح های پوستر دیواری است که تصاویری شیک و منحصر به فرد را برای مخاطبان فراهم می کند. یک نوع از پوستر دیواری فانتزی، پوستر دیواری اسپرت است، در این نوع پوستر دیواری می توان تصاویر اسپرت و دلخواه را بخصوص برای جوانان و نوجوانان به کار برد.

کاغذ دیواری برای محیط های مختلف متناسب با آن محیط انتخاب می شود که خریداران کاغذ دیواری بایستی با دقت و متناسب با علایق خود اقدام به انتخاب کاغذ دیواری دلخواه خود کنند. گستردگی طرح ها امکان انتخاب های متنوع را برای افراد میسر نموده است.

انواع پوستر دیواری و کاغذ دیواری مدرن و فانتزی

کاغذ دیواری های مدرن امروزی دارای تنوع طرح بوده که می توان موارد زیر را برای این امر معرفی کرد:

پوستر دیواری چهره

پوستر دیواری فشن

پوستر دیواری اسپرت

پوستر دیواری حیوانات

پوستر دیواری پترن

......

در کاغذ دیواری چهره، می توان از تصاویر و طرح های پوستری هالیوودی و چهره هنرمندان و یا چهره عزیزان و تصاویر با کیفیتی که خودتان انتخاب می کنید چاپ کاغذ دیواری صورت پذیرد. این نوع کاغذ دیواری مخصوصا برای جوانان و کسانی که به دنبال طرح نو می باشند بسیار مناسب است.

پوستر دیواری فشن در نوجوانان و جوانان طرفداران خاص خود را دارد. این نوع پوستر دیواری می تواند حاوی تصاویر فشن و تصاویر هالیوودی و یا تصاویر کامیک و دلخواه باشد. این نوع کاغذ دیواری محیطی سراسر مهیج و با نشاط را برای شما فراهم می نماید.

پوستر دیواری اسپرت از دسته کاغذ دیواری های روز است که طرفداران فراوان هم دارد. کاغذ دیواری اسپرت دارای تنوع طرح بوده و از این لحاظ محدودیتی ندارد. کاغذ دیواری اسپرت را بخصوص می توان برای نوجوانان و جوانان پیشنهاد داد. می توانید در پوستر دیواری اسپرت از تصاویر سلبریتی های ورزشی بخوبی استفاده کنید.

استفاده از تصاویر حیوانات بر روی کاغذ دیواری می تواند تصاویری بدیع و زیبا را برای مخاطبان فراهم کند. این تصاویر بخصوص با حالت سه بعدی بودن بسیار مناسب و کاربردی هستند. پوستر دیواری حیوانات دارای درجه کیفیتی است که افراد تصور می کنند حیوانات را لمس و حس کنند. حیوانات دوست داشتنی در این طرح ها می توانند به خوبی استفاده شوند.

کاغذ دیواری پوستری لاکچری حاوی طرح های کلاسیک است که تصاویر بدیع و زیبا را برای مخاطب فراهم می کند. گل های داماسک بزرگ و با رنگ های زیبایی طلایی و نقره ای می توانند محیطی کلاسیک و زیبا را برای افراد فراهم نمایند. دیوارهای پذیرایی از مکان های مناسب برای نصب این گونه کاغذ دیواری ها می باشد. پشت تلویزیون نیز مکانی مناسب برای نصب کاغذ دیواری لاکچری است. ایجاد تناسب با وسایل محیط بخصوص وسایل لاکچری با کاغذ دیواری لاکچری میسر است.

کاغذ دیواری های خارجی و ایرانی مورد استفاده بایستی دارای کیفیت بالا باشند و بمرور زمان زیبایی خود را از دست ندهند. کاغذ دیواری های قابل شست و شو نوع جدید و مناسبی از کاغذ دیواری هستند که می توان براحتی آنها را تمیز کرد و زیبایی محیط را با آن حفظ نمود.

پوستر سقفی

بکار بردن پوستر دیواری بر روی سقف کمی دشوارتر است ولی می تواند تصاویر زیبا و دلنشینی ایجاد کند. بکار بردن طرح های سه بعدی بر روی سقف تصاویر واقعی را برای بازدید کننده ایجاد می کند که با سایر روش های تزیین دکوراسیون امکان پذیر نیست. هیچ گونه محدودیتی در انتخاب طرح برای پوستر دیواری سقفی وجود ندارد. سایر روش های زیباسازی سقفی هم مشکل است و هم بخوبی نمی توانند زیبایی همچون پوستر سقفی را برای بازدید کننده فراهم نماید. از لحاظ قیمت هم پوستر سقفی نسبت به سایر روشهای دکوراسیون بسیار مقرون به صرفه تر است.

در انتخاب کاغذ دیواری و پوستر دیواری بایستی نکاتی را در نظر بگیرید

متناسب با مخاطب بودن یکی از این اصول است. بایستی کاغذ دیواری متناسب با محیط های مختلف انتخاب شود. کاغذ دیواری برای اتاق خواب کاملا متفاوت با کاغذ دیواری پذیرایی است. رنگ کاغذ دیواری و طرح پوستر دیواری بایستی متناسب با دکوراسیون باشد. هماهنگی کاغذ دیواری با وسایل محیط،  زیبایی را چند برابر می کند و محیطی شیک و زیبا را برای مخاطب فراهم می کند.

برخی به دنبال انتخاب طرح های آرام و دلنشین هستند. برای این دسته از افراد استفاده از طرح های آرام بخش، نظیر پوستر دیواری طبیعت  و استفاده از تصاویر زیبای جنگل و دریا و گل و ... توصیه می شود. یکی از نکات مهم در اثر بخشی کاغذ دیواری استفاده از رنگ های گرم و دلنشین برای چاپ کاغذ دیواری است که این امر سبب دلنشینی و ایجاد محیط شاد و جذاب بسیار موثر و کاربردی است. رنگ های شاد اثربخشی فراوانی در مخاطبان داشته و باعث بهبود روحیه افراد می شود.

از مزیت های کاغذ دیواری امکان نصب آسان آن است. شما بخوبی می توانید با استفاده از چسب مخصوص عملیات الصاق کاغذ دیواری به دیوار را انجام دهید. پودر گچ مانند را با آب مخلوط کرده و خوب به هم بزنید تا یکنواخت شود و سپس با مالیدن چسب به دیوار می توانید کاغذ دیواری را چسبانده و با کارتک برای یکنواخت کردن و زدودن حباب ها و حذف قسمت های اضافی کاغذ دیواری اقدام نمایید.

زیبایی بدست آمده با کاغذ دیواری بخصوص پوستر دیواری به حدی است که با روشهای مشابه نظیر رنگ آمیزی نمی توان چنین طرح ها و تصاویری را ایجاد کرد. در پوستر دیواری امکان درج تصاویر و طرح های مختلف وجود دارد و هیچ محدودیتی برای انتخاب طرح وجود ندارد. بنابراین تمامی اقشار برای محیط های مختلف اعم از مسکونی و اداری و ... می توانند از پوستر دیواری استفاده کنند.

کاغذ دیواری را می توان براحتی تعویض کرد و طرح جدید را برای این امر استفاده کرد و قابلیت نصب تصاویر مختلف از مزایای کاغذ دیواری است. این در حالی است که روش های سنتی بسیار وقت گیر می باشند. استفاده از روش های دیگر نیازمند تخلیه محیط بوده که این امر باعث مشکلاتی برای ساکنان می شد ولی با کاغذ دیواری این مشکلات دیگر وجود ندارد.

نوشتن دیدگاه

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیکی: نمایش داده نمی شود.
   وب سایت: (Site url withhttp://)
* متن:
کد امنیتی: