نماد اعتماد الکترونیکی

برای سفارش تماس بگیرید 09901955768

محصولات بازدید شده

مبل رز ماری

محصول جدید

مبل خانگی

مدل رزماری

تحویل 20 تا 25 روز کاری بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

جزییات بیشتر

44,000,000 ریال بدون مالیات.

420 قلم

با خرید این محصول شما می توانید تا 440 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 440 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 44,000 ریال.


مبل کلاسیک شباهت زیادی به مبل استیل داشته و در عین حال، این دو مبل تفاوت‌هایی نیز با یکدیگر دارند. در طراحی مبل کلاسیک معمولا از اصول و قواعد سنتی پیروی می‌شود که علاوه بر اصالت، با سلیقه، زندگی و شرایط امروزی نیز سازگاری دارد. از جمله ویژگی‌های مبل کلاسیک می‌توان به کنده‌کاری‌ها و طرح‌های زیبا و با ظرافت اشاره کرد؛ اما این طرح‌ها نسبت به مبلمان سلطنتی ساده‌تر هستند. از طرفی نیز معمولا چوب به کار رفته در مبلمان کلاسیک نسبت به مبل‌های استیل کمتر است و به همین دلیل وزن مبل کلاسیک نسبت به مبل استیل کمتر بوده و در شرایط یکسان نیز قیمت آن نسبت به مبلمان استیل کمتر است.
یکی دیگر از تفات‌های مبلمان استیل با کلاسیک تعداد مبلمان عرضه‌شده در ست‌های این دو نوع مبلمان است؛ چرا که مبلمان استیل معمولا به صورت ۹ نفره و در قالب یک کاناپه سه نفره، چهار مبل و دو صندلی میزبان عرضه می‌شوند، در حالی که مبلمان کلاسیک معمولا به صورت هفت نفره و برای مثال در قالب کاناپه سه و دو نفره همراه با دو مبل تک نفره به فروش می‌رسند. به همین دلیل نیز از این نوع مبلمان برای خانه‌های کوچک‌تر که تعداد مبل کمتری در آن‌ها مورد نیاز استفاده می‌شود.

جنس چوب مبلمان رزماری از چوب گردو می باشد. ابر استفاده شده در این مبل به دو صورت فوم سرد و ابر 30 کیلو است. پارچه کار شده در این مبل پارچه مکس است.

نوشتن نقد و نظر

مبل رز ماری

مبل رز ماری

مبل خانگی

مدل رزماری

تحویل 20 تا 25 روز کاری بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

محصولات هم شاخه