توالت فرنگی سوپرسایفونیک 501

محصول جدید

توالت فرنگی

برند: ملودی

زمان تحویل : 3 تا 5 روز بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

جزییات بیشتر

100 قلم

با خرید این محصول شما می توانید تا 270 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 270 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 27,000 ریال.


27,000,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

مدل سوپر سایفونیک 501
زمان تحویل 3تا5روز بعد از ثبت سفارش
ابعاد 710*410*680 میلی متر
رنگ سفید،پوشیده شده با لعاب نانو سه شوت
آکس 300 میلی لیتر
مصرف آب 3.6لیتر
سیستم تخلیه دو زمانه
درب آرام بند

اطلاعات بیشتر

از مهمترین عواملی که می توان در خرید یک توالت فرنگی به آن توجه داشت فاصله ای است که بین دیوار  تا مجرای خروجی توالت فرنگی یعنی دیواری که توالت در نزدیکی آن نصب می شود است،از خود می پرسید چرا؟زیرا این فاصله تعیین شده نشان از عملکرد صحبح آن است.فاصله مناسب را می توانید 30 سانتی متر در نظر بگیرید البته که مدل های مختلف توالت فرنگی در بازار موجود استبه همین دلیلی فاصله تعیین شده را بین 25 تا 30 سانتی متر در نظر می گیرند.پس حتما ابتدا فاصله دیوار تا چاه و لوله را در ذهن خود قبل از انتخاب مدل توالت فرنگی داشته باشید. 

دومین عامل مهم را می توان سیفون  توالت فرنگی در نظر داشت در این مرحله لازم است میزان توانایی سیفون را اندازه گیری نماییم.بعضی از توالت فرنگی ها آب را با فشار و مکش زیاد به فاضلاب می برند و خیلی زود کاسه توالت تخلیه می شود و برخی ها هم آب را به صورت چرخشی و آرام بیرون می دهند بنابراین مورد دوم را می توان با وجود مصرف آب کمتر مناسب دانست.

مورد سوم را می توان اندازه استاندارد تولت فرنگی دانست بهتر است قبل از خرید و پرداخت وجه از اندازه استاندارد توالت فرنگی اطلاع داشته باشید و هماهنگی این اندازه را با اندام خود بسنجید.