نماد اعتماد الکترونیکی

برای سفارش تماس بگیرید 09901955768

محصولات بازدید شده

توالت فرنگی سوپرسایفونیک 501

محصول جدید

توالت فرنگی

برند: ملودی

زمان تحویل : 3 تا 5 روز بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

جزییات بیشتر

29,000,000 ریال بدون مالیات.

100 قلم

با خرید این محصول شما می توانید تا 290 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 290 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 29,000 ریال.


مدلسوپر سایفونیک 501
زمان تحویل3تا5روز بعد از ثبت سفارش
ابعاد710*410*680 میلی متر
رنگسفید،پوشیده شده با لعاب نانو سه شوت
آکس300 میلی لیتر
مصرف آب3.6لیتر
سیستم تخلیهدو زمانه
دربآرام بند

از مهمترین عواملی که می توان در خرید یک توالت فرنگی به آن توجه داشت فاصله ای است که بین دیوار  تا مجرای خروجی توالت فرنگی یعنی دیواری که توالت در نزدیکی آن نصب می شود است،از خود می پرسید چرا؟زیرا این فاصله تعیین شده نشان از عملکرد صحبح آن است.فاصله مناسب را می توانید 30 سانتی متر در نظر بگیرید البته که مدل های مختلف توالت فرنگی در بازار موجود استبه همین دلیلی فاصله تعیین شده را بین 25 تا 30 سانتی متر در نظر می گیرند.پس حتما ابتدا فاصله دیوار تا چاه و لوله را در ذهن خود قبل از انتخاب مدل توالت فرنگی داشته باشید. 

دومین عامل مهم را می توان سیفون  توالت فرنگی در نظر داشت در این مرحله لازم است میزان توانایی سیفون را اندازه گیری نماییم.بعضی از توالت فرنگی ها آب را با فشار و مکش زیاد به فاضلاب می برند و خیلی زود کاسه توالت تخلیه می شود و برخی ها هم آب را به صورت چرخشی و آرام بیرون می دهند بنابراین مورد دوم را می توان با وجود مصرف آب کمتر مناسب دانست.

مورد سوم را می توان اندازه استاندارد تولت فرنگی دانست بهتر است قبل از خرید و پرداخت وجه از اندازه استاندارد توالت فرنگی اطلاع داشته باشید و هماهنگی این اندازه را با اندام خود بسنجید.

نوشتن نقد و نظر

توالت فرنگی سوپرسایفونیک 501

توالت فرنگی سوپرسایفونیک 501

توالت فرنگی

برند: ملودی

زمان تحویل : 3 تا 5 روز بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

محصولات هم شاخه