نماد اعتماد الکترونیکی

برای سفارش تماس بگیرید 09901955768

محصولات بازدید شده

توالت فرنگی سوپرسایفونیک 403

محصول جدید

توالت فرنگی

برند: ملودی

زمان تحویل : 3 تا 5 روز بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

جزییات بیشتر

21,200,000 ریال بدون مالیات.

100 قلم

با خرید این محصول شما می توانید تا 212 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 212 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 21,200 ریال.


مدلسوپر سایفونیک مدل410
زمان تحویل3تا5روز بعد از ثبت سفارش
ابعاد780*360*660
رنگسفید،پوشیده شده با لعاب نانو سه شوت
آکس250 میلی لیتر
مصرف آب3تا6 لیتر
سیستم تخلیهدو زمانه
دربآرام بند

از مهمترین عواملی که می توان در خرید یک توالت فرنگی به آن توجه داشت فاصله ای است که بین دیوار  تا مجرای خروجی توالت فرنگی یعنی دیواری که توالت در نزدیکی آن نصب می شود است،از خود می پرسید چرا؟زیرا این فاصله تعیین شده نشان از عملکرد صحبح آن است.فاصله مناسب را می توانید 30 سانتی متر در نظر بگیرید البته که مدل های مختلف توالت فرنگی در بازار موجود استبه همین دلیلی فاصله تعیین شده را بین 25 تا 30 سانتی متر در نظر می گیرند.پس حتما ابتدا فاصله دیوار تا چاه و لوله را در ذهن خود قبل از انتخاب مدل توالت فرنگی داشته باشید. 

دومین عامل مهم را می توان سیفون  توالت فرنگی در نظر داشت در این مرحله لازم است میزان توانایی سیفون را اندازه گیری نماییم.بعضی از توالت فرنگی ها آب را با فشار و مکش زیاد به فاضلاب می برند و خیلی زود کاسه توالت تخلیه می شود و برخی ها هم آب را به صورت چرخشی و آرام بیرون می دهند بنابراین مورد دوم را می توان با وجود مصرف آب کمتر مناسب دانست.

مورد سوم را می توان اندازه استاندارد تولت فرنگی دانست بهتر است قبل از خرید و پرداخت وجه از اندازه استاندارد توالت فرنگی اطلاع داشته باشید و هماهنگی این اندازه را با اندام خود بسنجید.

نوشتن نقد و نظر

توالت فرنگی سوپرسایفونیک 403

توالت فرنگی سوپرسایفونیک 403

توالت فرنگی

برند: ملودی

زمان تحویل : 3 تا 5 روز بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

محصولات هم شاخه