نماد اعتماد الکترونیکی

برای سفارش تماس بگیرید 09901955768

محصولات بازدید شده

کاغذ سقفی طرح Ks01

محصول جدید

کاغذ سقفی

برند : دکور آفیس

زمان تحویل 7 تا 10 روز کاری بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

جزییات بیشتر

1,200,000 ریال بدون مالیات.

100 قلم

با خرید این محصول شما می توانید تا 12 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 12 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 1,200 ریال.


سبککلاسیک
ضمانت10 سال
جنسچرم ترک
مدلفرشته
زمان تحویل7 تا 10 روز کاری بعد از ثبت سفارش
نکات خریدقیمت برای یک متر مربع درج شده است
قابلیت شست وشودارد
ابعاددلخواه

حتما در گذشته در خانه های مجلل و کاخ ها نقاشی های کلاسیک بسیاری را دیده اید که استفاده بسیاری داشت  و نمادی از دکوراسیون های اشرافی و دکوراسیون های مجلل کلاسیک به حساب می آمد از همین رو با توجه به استقبال زیاد به دلیل هزینه بالای آن و کم شدن هنرمندان نقاشی رفته رفته آثار این هنرمندان کم و به فراموشی سپرده شد.

باگذشت زمان آثار این هنرمندان به وسیله پوسترهای سقفی دیده شد و با توجه به هزینه بسیار پایین تری که نسبت به آن نقاشی ها دارد با دیگر این آثار دیده شد و امکان استفاده آن را برای همگان میسر گردیده است.

همچنین با توجه به علاقه زیاد ایرانی ها به چرخش مد در طراحی های دکوراسیون خانه شیک پوسترهای سقفی طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

پوستر سقفی طرح فرشته را می توانید در لابی هتل ها مجتمع های عظیم مسکونی و در در دکوراسیون های لوکس ببینید و استفاده نمایید.

در همین راستا مجموعه خانه شیک مجموعه ای از پوسترهای سقفی با برند دکور آفیس را گردآوری کرده تا بتواند نیاز وو خواست همراهان خود را با هر سلیقه ای برآورده نماید.

نوشتن نقد و نظر

کاغذ سقفی طرح Ks01

کاغذ سقفی طرح Ks01

کاغذ سقفی

برند : دکور آفیس

زمان تحویل 7 تا 10 روز کاری بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

محصولات هم شاخه