اطلاعات

تولید کننده‌ها

نماد اعتماد الکترونیکی

محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه ای وجود ندارد.

فراهم کننده‌ها

محصولات بازدید شده

استون پلاست AD21

محصول جدید

اسلپ 

برند : استون پلاست

زمان تحویل:3تا5روز کاری بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

جزییات بیشتر

100 قلم

با خرید این محصول شما می توانید تا 25 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 25 امتیاز وفاداری که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 2,500 ریال.


2,500,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

18 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

مشخصات

بلندی 125
پهنا 240
عمق 5 میل
ضمانت 10 سال
زمان تحویل 3 تا 5 روز کاری
نکات خرید فروش به صورت یک ورق کامل است-قیمت درج شده برای یک ورق کامل(3مترمربع) می باشد.
قابلیت شست وشو دارد
ابعاد دلخواه-هر ورق کامل را 3 متر مربع در نظر داشته باشید
سطح پوشش بسته 3 متر مربع

اطلاعات بیشتر

  • وزن کم و درصد بسیار کم پرت محصولات استون پلاست (در حمل و نصب) باعث بالا رفتن سرعت، دقت و کیفیت نصب و طبیعتاً کاهش هزینه های پروژه شما در مقایسه با سنگ های طبیعی ساختمانی  و یا دیوار پوش های دیگر میگردد.
  • استون پلاست بر خلاف سنگ های طبیعی در زمان نصب نیاز به بندکشی ندارد و پانل ها با چسب مخصوص به راحتی به بستر مسطح زیرین و به یکدیگر می چسبند و همین امر باعث ایجاد سطوح یکپارچه ای از نمای پانل های استون پلاست می شود (مانند سنگ های  یکپارچه – slab).
  • جهت اجرای بهتر و تمیزتر و یا در صورت نیاز به ایجاد فواصل منظم و یا نامنظم در سطوح عمودی استون پلاست پیشنهاد ما استفاده از 2 نوع پکیج مختلف میباشد که اولین پکیج تشکیل شده از ابزارهای همگون محصول مانند نبشی ها و قرنیزهای طرح سنگ (با مقاطع متفاوت) و دومین پکیج پیشنهادی استفاده از ابزارهای کامل آلومینیومی اعم از نبشی ها، زهوارها و قرنیزهای مختلف رنگی میباشد که مطمئناً با قیمت های فوق العاده رقابتی در مقایسه با نمونه های سنگ طبیعی در کنار زیبایی و کیفیت، استفاده از خانواده محصولات استون پلاست را جذابتر می کند.
  • مقاوم بودن کلیه محصولات استون پلاست در برابر ضربه و همچنین بسیاری از ترکیبات شیمیایی مانند سولفور دی اکسید (بر خلاف سنگ های طبیعی).
  • به دلیل تراکم بالای لایه PVC پشت پانل های استون پلاست، این محصول مانع از انتقال حرارت و اتلاف انرژی در فضاهای داخلی میباشد ( برخلاف سنگ های طبیعی که خود ناقل حرارت میباشند).
  • طول عمر فوق العاده بالای این محصول، هزینه های نگهداری فضای شما را کاهش می دهد.
  • قیمت فوق العاده رقابتی با همه گونه های طبیعی سنگ های ساختمانی چه در خرید و چه در نصب باعث محبوبیت بالای استفاده از استون پلاست در مقام مقایسه با سنگ های ساختمان و دیوار پوش های دیگر میباشد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

استون پلاست AD21

استون پلاست AD21

اسلپ 

برند : استون پلاست

زمان تحویل:3تا5روز کاری بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

لوازم جانبی

نماد اعتماد الکترونیکی