نماد اعتماد الکترونیکی

برای سفارش تماس بگیرید 09901955768

محصولات بازدید شده

استون پلاست AD17

محصول جدید

اسلپ 

برند : استون پلاست

زمان تحویل:3تا5روز کاری بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

جزییات بیشتر

3,500,000 ریال بدون مالیات.

100 قلم

با خرید این محصول شما می توانید تا 35 امتیاز وفاداری. سبد شما در مجموع 35 points که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 3,500 ریال.


بلندی125
پهنا240
عمق5 میل
ضمانت10 سال
زمان تحویل3 تا 5 روز کاری
نکات خریدفروش به صورت یک ورق کامل است-قیمت درج شده برای یک ورق کامل(3مترمربع) می باشد.
قابلیت شست وشودارد
ابعاددلخواه-هر ورق کامل را 3 متر مربع در نظر داشته باشید
سطح پوشش بسته3 متر مربع
  • وزن کم و درصد بسیار کم پرت محصولات استون پلاست (در حمل و نصب) باعث بالا رفتن سرعت، دقت و کیفیت نصب و طبیعتاً کاهش هزینه های پروژه شما در مقایسه با سنگ های طبیعی ساختمانی  و یا دیوار پوش های دیگر میگردد.
  • استون پلاست بر خلاف سنگ های طبیعی در زمان نصب نیاز به بندکشی ندارد و پانل ها با چسب مخصوص به راحتی به بستر مسطح زیرین و به یکدیگر می چسبند و همین امر باعث ایجاد سطوح یکپارچه ای از نمای پانل های استون پلاست می شود (مانند سنگ های  یکپارچه – slab).
  • جهت اجرای بهتر و تمیزتر و یا در صورت نیاز به ایجاد فواصل منظم و یا نامنظم در سطوح عمودی استون پلاست پیشنهاد ما استفاده از 2 نوع پکیج مختلف میباشد که اولین پکیج تشکیل شده از ابزارهای همگون محصول مانند نبشی ها و قرنیزهای طرح سنگ (با مقاطع متفاوت) و دومین پکیج پیشنهادی استفاده از ابزارهای کامل آلومینیومی اعم از نبشی ها، زهوارها و قرنیزهای مختلف رنگی میباشد که مطمئناً با قیمت های فوق العاده رقابتی در مقایسه با نمونه های سنگ طبیعی در کنار زیبایی و کیفیت، استفاده از خانواده محصولات استون پلاست را جذابتر می کند.
  • مقاوم بودن کلیه محصولات استون پلاست در برابر ضربه و همچنین بسیاری از ترکیبات شیمیایی مانند سولفور دی اکسید (بر خلاف سنگ های طبیعی).
  • به دلیل تراکم بالای لایه PVC پشت پانل های استون پلاست، این محصول مانع از انتقال حرارت و اتلاف انرژی در فضاهای داخلی میباشد ( برخلاف سنگ های طبیعی که خود ناقل حرارت میباشند).
  • طول عمر فوق العاده بالای این محصول، هزینه های نگهداری فضای شما را کاهش می دهد.
  • قیمت فوق العاده رقابتی با همه گونه های طبیعی سنگ های ساختمانی چه در خرید و چه در نصب باعث محبوبیت بالای استفاده از استون پلاست در مقام مقایسه با سنگ های ساختمان و دیوار پوش های دیگر میباشد.

نوشتن نقد و نظر

استون پلاست AD17

استون پلاست AD17

اسلپ 

برند : استون پلاست

زمان تحویل:3تا5روز کاری بعد از ثبت سفارش

ضمانت بازگشت کالا

محصولات هم شاخه